Przejdź do głównych treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do głównego menu
Facebook.com
sobota, 26 kwietnia 2025 10:10
Ułatwienia dostępności
Zaloguj się
Wiadomości
TV Mława
Na żywo
Wydarzenia
Ogłoszenia
Firmy
Wiadomości
Działdowo
Lidzbark
Iława
Susz
Nidzica
Ostróda
Mława
Archiwum
Sport
Nasze produkcje
Nasze produkcje
Audycje
Audycje
Rozmowa Dnia
Bez komentarza
Flesz z Regionu
Na bieżąco
Wieści z Powiatu
Wiadomości Lokalne
Polityka
Ostróda Reggae Festival 2017 - 2018
Ogłoszenia
Gospodarka
Społeczeństwo
Kultura/Rozrywka
Reklama
Kontakt
Kontakt
Na żywo
Pokaż pozostałe elementy menu
Przeczytaj!
FLESZ INFORMACYJNY Z DNIA 20.09.2024
Reklama
Strona główna
Artykuły
Ostróda
Ostróda
Wybierz kategorię
Susz
Produkcje
Społeczeństwo
Wiadomości
Ostróda
Gospodarka
Działdowo
Nidzica
Ogłoszenia
Polityka
Sport
Kultura
Zapowiedzi
Rozmowa Dnia
Flesz z Regionu
Lidzbark
Wieści z Powiatu
Wiadomości Lokalne
Bez komentarza
Na bieżąco
Kultura/Rozrywka
Mława
Audycje
Archiwum
Iława
Ostróda
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
STRAŻACY MAJĄ OGNIKA
Sala edukacyjna "Ognik" pełną parą ruszy od poniedziałku. Będzie zwiedzanie obiektu, zajęcia w przystosowanych do części praktycznej pomieszczeniach, i przyswajanie ogromu wiedzy. Wszystko w przystępny sposób dla najmłodszych.
05.09.2019 15:51
PODWÓJNY ROCZNIK W POWIECIE OSTRÓDZKIM
Szkoły w powiecie ostródzkim podlegające starostwu nie zostają w tyle. Gonią standardy. Uczniowie dostrzegają te zmiany i swoje kroki kierują tam, gdzie im serce podpowiada. Zgodnie z zawodowymi planami.
02.09.2019 15:16
UPAMIĘTNIAJĄCA UROCZYSTOŚĆ
W Ostródzie podobnie jak w innych miastach naszego kraju odbyły się uroczystości upamiętniające jedną z najważniejszych dat z historii Polski czyli 1 września.
02.09.2019 14:07
SZTANGI POSZŁY W GÓRĘ
W Kajkowie rozegrano I Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Wójta Gminy Ostróda.
02.09.2019 13:48
OSTRÓDZKI SZPITAL POSZUKUJE LEKARZY
Kolejni lekarze z ostródzkiego szpitala złożyli wypowiedzenia. Według władz spółki nie ma to żadnego wpływu na funkcjonowanie placówki.
02.09.2019 13:45
JEST JUŻ NOWE PODWÓRKO W KAJKOWIE
Kolejne podwórko Nivea jeż otwarte w Kajkowie.
02.09.2019 13:43
DOM POLSKI WSCHODNIEJ W BRUKSELI
Dom Polski Wschodniej w Brukseli funkcjonuje od dekady, przewodnictwo nad działaniami co roku przejmuje inne województwo. Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego po raz trzeci będzie pełnił funkcję koordynacyjną.
30.08.2019 12:34
OSTRÓDZKIE OBCHODY ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ
Ostróda i ostródzianie uczczą 80 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. 1 września lokalne uroczystości odbędą się pod pomnikiem Pamięci Obrońców Suwerenności i Niepodległości RP na ulicy Czarnieckiego
29.08.2019 13:34
TYLKO OSIEM DNI OCZEKIWANIA NA BADANIE TOMOGRAFEM
Nie miesiąc, dwa, a w niektórych polskich szpitalach nawet trzy miesiące, ale do 8 dni. Tyle czekają pacjenci na tomograf w ostródzkim szpitalu.
29.08.2019 11:16
OLDBOYE WYBIEGLI NA PIASEK
To była zabawa z nutką zdrowej rywalizacji.
27.08.2019 15:18
poprzednia
111
112
113
114
115
następna
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
LXIV Sesja Rady Miasta Nidzica z dnia 22.12.2022
Nidziccy radni obradowali 22 grudnia podczas LXIV sesji Rady Miasta. Początek stanowiło przedstawione przez burmistrza sprawozdanie z działań pomiędzy sesjami. Radni przyjęli plan prac stałych Komisji Rady na 2023 rok. Przedstawiona została również informacja na temat przygotowania ferii zimowych dla dzieci. Dyskutowano nad uchwałą zmieniającą uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Nidzica na lata 2022-2036. Burmistrz miasta zapoznał zgromadzonych z projektem budżetu gminy w roku 2023. Radni podjęli uchwałę w sprawie zmiany Statutu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nidzicy. Podczas obrad zebrani mieli okazję do zapoznania się z wynikami kontroli przeprowadzonej przez Komisję Rewizyjną. Pod koniec sesji każdy z radnych mógł poruszyć istotne dla niego zagadnienie, a także zachęcić pozostałych do zapoznania się z nim.
Data dodania artykułu:
09.01.2023 11:31
MAGAZYN SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
Zapraszamy do oglądania kolejnego już odcinka Magazynu Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Data dodania artykułu:
03.11.2022 07:24
MAGAZYN SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO odcinek 12
Zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka Magazynu Samorządu Województwa Warmii i Mazur.
Data dodania artykułu:
05.09.2022 10:42
RETRANSMISJA XXXIV SESJI RADY POWIATU W OSTRÓDZIE Z DNIA 29.12.2022
W czwartkowe popołudnie miała miejsce XXXIV sesja Rady Powiatu w Ostródzie. Na początku obrad przyjęty został protokół z poprzedniej sesji. Następnie omawiany była prognoza finansowa na lata 2022-2038. Dyskutowano również nad uchwałą dotyczącą określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej na realizację których w roku bieżącym przeznacza się środki z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Podjęto także uchwałę w sprawie zatwierdzenia planu kontroli Komisji Rewizyjnej na 2023 rok. Radni zostali zapoznani ze sprawozdaniem z działalności Zarządu Powiatu między sesjami. Pod koniec obrad każdy z radnych mógł poruszyć temat, który jest dla niego ważny, a także zachęcić pozostałych do zapoznania się z nim.
Data dodania artykułu:
30.12.2022 09:00
Retransmisja LVII nadzwyczajnej sesji Rady Miasta w Nidzicy z dnia 03.08 2022
Zapraszamy do oglądania retransmisja LVII nadzwyczajnej sesji Rady Miasta w Nidzicy z dnia 03.08 2022
Data dodania artykułu:
08.08.2022 10:51
KOMENTARZE
Poprzednie
Następne
Autor komentarza:
poldek
Treść komentarza:
Ale fachowców się zebrało w wokół erki !
Data dodania komentarza:
14.02.2018, 13:47
Źródło komentarza:
NOWY AMBULANS
Autor komentarza:
Małgorzata
Treść komentarza:
Ciekawa, merytoryczna rozmowa. Bez zadęcia, same konkrety. Mam nadzieję, że ten wywiad zachęci mieszkanki i mieszkańców naszego miasta do włączenia się w działania Koła Nowoczesnej w Ostródzie.
Data dodania komentarza:
19.01.2018, 19:59
Źródło komentarza:
ROZMOWA DNIA - Waldemar Graczyk
Autor komentarza:
Gość
Treść komentarza:
piękny cyrk, Sągol aż wytrzeszczu oczu dostaje
Data dodania komentarza:
1.12.2015, 15:29
Źródło komentarza:
XV SESJA RADY MIASTA OSTRÓDA
Autor komentarza:
:(
Treść komentarza:
OSTRÓDZKA ŻENADA MIASTA .
Data dodania komentarza:
1.12.2015, 14:54
Źródło komentarza:
XV SESJA RADY MIASTA OSTRÓDA
Autor komentarza:
i
Treść komentarza:
gdzie ta retransmisja?
Data dodania komentarza:
30.11.2015, 14:47
Źródło komentarza:
XVI SESJA RADY MIEJSKIEJ W NIDZICY
Autor komentarza:
Lolo
Treść komentarza:
164:30 pani sekretarz
Data dodania komentarza:
18.11.2015, 21:27
Źródło komentarza:
XIV sesja Rady Gminy Rybno
Reklama
Reklama